Menu

5
Zavřít

Zbraně

Provádíme výzkum a vývoj obranných a ochranných prostředků, vývoj a prodej zbraňových systémů na principu impulzních zbraní, frekvenčních atd. – EMI, EMF

Provádíme odrušení a řešení náročných aplikací armádních a bezpečnostních složek na nejvyšší úrovně spolehlivosti splňující bezpečnostní stupně NBÚ důvěrné / tajné. Máme ucelenou produktovou řadu tempest filtrů splňující přísná bezpečnostní kritéria, kterou stále rozšiřujeme o nové produkty odpovídající nejnovějším poznatkům a požadavkům armády.

Vyrábíme speciální výrobky pro použití ve strategických aplikacích Armády ČR a jiných bezpečnostních složek, splňující požadovaný stupeň utajení a podléhající schválení /ověření NBÚ (Národním bezpečnostním úřadem)

Náš potenciál vychází z našich dlouholetých (15-20letých) zkušeností a komplexních znalostí v oblasti elektromagnetismu, EMC a EMF, založených na výzkumu, pozorování a měření.

Provádíme měření rušení na zakázku. Díky získaným podrobným výstupům z měření umíme zpracovat návrhy a řešit složité případy nejrůznějších aplikací vysoce sofistikovaným a účinným řešením „na klíč“

Výzkum a vývoj, prodej zbraní, impulzní, frekvenční, rezonanční, laserové, protonové

Dodávky pro jadernou techniku a vojenský průmysl.